Jdi na obsah Jdi na menu

Vybavení

Úvod

Tato nově zrekonstruovaná roubená chalupa U Pejska nacházející se v malebné vesničce Rampuši v Orlických horách, vám nabídne spojení klidné přírody s horským vzduchem a moderním rekreačním místem pro celou rodinu. Chalupa je připravena přivítat až 8 hostů + 2 přistýlky (možnost dětské postýlky), kteří se mohou těšit na velkou zahradu s dětským hřištěm (stolní tenis, ruské kuželky, trampolína, basketbalový koš, venkovní solárně vyhřívaný bazén (27m3)) se soukromým rybníkem, ve kterém si můžete zkrátit chvíle rybolovem technikou „chyť a pusť“. Večer můžete využít „wellness místnost“, kde si můžete odpočinout v infrasauně, čí ve vířivé vaně pro 6 osob. Po celou dobu pobytu je k dispozici internet a televizor.

Přízemí

Společenská místnost:
Plazmová televize, DVD přehrávač, satelit, rádio, kachlová kamna, postel pro 2 osoby
Kuchyně:
Lednice, mikrovlnka, varná konvice, kamna, myčka, nádobí, el. sporák
Wellness místnost:
Infrasauna s ionizátorem (prospěšné pro alergiky, astmatiky,…) pro dvě osoby, vířivá vana Hanscraft Lilly pro 6 osob (video níže)

 

V patře:

Ložnice s televizí po 4 lůžkách Ložnice s televizí po 2 lužkách Koupelna s WC (sprchový kout)

Pro děti

je tu venkovní bazén se solárním ohřevem, rybník pro rybaření (rybářské vybavení zapůjčíme zdarma), trampolína, ruské kuželky, stolní tenis, basketbalový koš, badminton, společenské hry

U chaty je parkovaní pro 3 automobily